Kniha

6. prosince 2010 v 15:13 | V!v!nk@
Tak už jsem napsala kousek mé knihy, ktero píšu když se nudím... Když dáte CELÝ ČLÁNEK, tak si můžete přečíst kousek co jsem už napsala


Popis hlavních hrdinů

Erika Nová - 32letá máma dvou holek a manželka Milana.
Narodila se 3. 9. 197
Milan Nový - 40letý otec dvou holek a manžel Eriky. Narodil se 10. 11. 1970
Nikola Nová - 10 ti a půl-letá holka, která má ráda zvířata a červenou barvu, takže má skoro všechno červené. Ráda poslouchá Daniela Landu a Lady Gaga. Má sestru Elišku, jsou to dvojčata. Její nejlepší kamarádka je Veronika. Narodila se 9. 3. 2000.
Eliška Nová - 10 ti a půl-letá holka, která ráda poslouchá Michaela Jacksona a má po celém jejím pokoji jeho plagáty. Má ráda svou sestru. Její nejlepší kamarádka je Dominika. Narodila se 9. 3. 2000.
Veronika Veselá - 10 ti a půl-letá holka, která má ráda Rihannu, Lady Gaga a P!nk. Ráda nosí růžové oblečení. Často se schází se svou nejlepší kamarádkou Nikolou. Narodila se
1. 3. 2000.
Dominika Novotná - 10 ti a půl-letá, která má ráda Katy Perry a žlutou barvu. Každou sobotu jezdí s Eliškou do Prahy.
Narodila se 5. 4. 2000
.


1.KapitolaRáno než holky odešly, do školy jim maminka oznámila, aby, jsi, na dnešní odpoledne nic nedomlouvaly. Když přišly ze školy, tak Nikola oznámila mámě, že dneska přespí u Verči. Máma byla na Nikolu naštvaná, protože jí říkala, že tento víkend budou muset obě dvě být doma. Než stačila Erika Nikole vynadat, tak se za Nikolou zabouchly dveře. Eliška chtěla taky odejít, ale bylo jí líto mámi, tak zůstala doma.
Pak zazvonil zvonek a ve dveřích byla Domča. Vešla dovnitř a viděla tam jen smutnou Eriku a Elišku, jak jí utěšuje. Pak se zeptala co se děje. Když jí Eliška odpověděla, že Nikola odešla, bez svolení k Verče. Když se Erika uklidnila, tak šli všechny tři dělat perníčky. V šest hodin přišel domů Milan. Zeptal se Eriky kde je Nikola. Ta mu na to odpověděla, že je u Veroniky, ale že jí to nedovolila. Milan šel ihned Nikole zavolat, ale nikam se nedovolal, měla totiž vybitý mobil. Když zavolal k Veronice domů, řekli mu, že tam Nikola není, ani nebyla. Všichni dostali velký strach. V osm večer si pro Domču přijeli rodiče. V půl deváté zavolal na policii, aby oznámil, ztracení Nikoly.
Po dvou týdnech se Nikola našla u jednoho spolužáka. Všichni byli na Nikolu naštvaní.

Nikola nesměla půl roku na počítač a k žádným kamarádům nebo kamarádkám. Nikola vyběhla schody do svého pokoje a třískla s dveřmi. Erika s toho měla špatný pocit, myslí si, že jsou na ní moc zlí. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelle Adelle | 7. prosince 2010 v 16:42 | Reagovat

hezkyy :-D

2 vivinka11 vivinka11 | Web | 7. prosince 2010 v 16:43 | Reagovat

[1]: díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama