Listopad 2010

www.trápení

29. listopadu 2010 v 17:29 | Vivinka |  About me
Má oblíbená kniha se nazývá www.trápení. Napsala jí Jacqueline Wilsonová. Tato kniha je o několika dětech a panu učiteli. Pan učitel a děti mají svá trápení, tak se pan učitel rozhodne že udělá děten a sobě stránku www.trápení. Děti se tam svěřují se svými problími, ale anonimně takže se nemusí bát že bude někdo vědět kdo to psal. 
Tak toto bylo malé seznámení s knihou kterou velmi ráda čtu.

Advent

28. listopadu 2010 v 17:12 | Vivinka
Toto uteklo.. Já si myslele že bude trvat dlouho než tu budou Vánoce. Ono to uteklo jako voda :).
Taky jsem myslela že se to bude vláčit než tu bude první adventní neděla, že budu mít spoustu času nakoupit dárky a ono už je 28.listopadu a já nenám skoro nic =(. No ale to se brzy napraví, zítra po škole půjdu něco koupit. No aby jsme se vrátili k tomu adventu. Včera 27.listopadu začal advent, dnes je první adventní neděle.
      Adventn trvá čtyři neděle, takže jeden měsíc. Letošní vánoční svátky vychází na pátek a sobotu, takže budeme mít krátké prázdniny, ale pořád lepší než příští rok to budou svátky v sobotu a neděli :(.

Užite si advent . Pápá Vivinka

První snížek

27. listopadu 2010 v 14:32 | Vivinka
Ještě jsem vám asi neřekla že bydlím na Zbraslavi?? No tak teď to víte, bydlím na Zbraslavi. Dnes když jsem byla se Sisinkou venku tak jsem si vzala boty, který kloužou. No tak jsem několikrát málem skončila na zemi =D. Ale Sisinka se hezky vyběhala ve sněhu, když jsme přišli domů tak byla taky celá bílá =).
Tak to byl pidi článek. Pište prosím do komentářů jestli u vás taky sněží..
S láskou Vivinka

Můj pejsek

27. listopadu 2010 v 12:57 | Vivinka |  About me
Připraila jsem si pro váš článek Můj pejsek.
     Můj pejsek se jmenuje Sisinka. Sisince je dva a půl, narodila 19.května 2008. Já jsem jí dostala 9.června 2008.

O Sisince


Můj pejsek se jmenuje Sisinka. Sisince je 2 a půl. Narodila se 19. května 2008. Rasa je to jorkšírský teriér.
     Už jsme měly i několik úrazů. Například když u nás byla, její psí kamarádka Terezka tak se spolu honily a Sisi se napíchla na šuplík. Tekla i krev, ale už je to v pořádku. Taky nás teď trápí "Pupínek". Už od srpna má Sisi nardech zrádný pupínek. Nejdříve malinký bezmocný pupínek, ale pak z ničeho nic pupínek nakynul. Pak to byl stroupek, a teď je to stroupek s mini pupínkem.
     Jinak Sisinka už několikrát hárala asi třikrát, teď by měla začít znovu hárat. Má ráda masíčko a granule Pedigree, jinak také, spapáme pochoutky a psí sušenky. Divné je že Sisi jí ovoce a zeleninu, nejraději má ředkvičky.
     Její nejoblíbenější hračka Sisinky je, myšička a natahovací myšička. Sisinka se nám pouze jednou počůrala na sedačku. Když byla, malá tak se jenom 8krát počůrala na chodbě.




Co můžete dělat špatně při mytí vlasů

27. listopadu 2010 v 12:50 | Vivinka |  Zajímavosti

Co můžete dělat špatně při péči o své vlasy..


 • Vlasy si nikdy nemyjte příliš teplou vodou, protože velká teplota vody vlasy vysušuje a poškozuje. Proto si vodu vždy  odzkoušejte na zápěstí.. měla by mít teplotu těla.

 • Možná jste si všimli, že když příjdete do kadeřnictví, kadeřnice vám myje vlasy dvakrát. Je to proto, že při prvním mytí se odstraňují nečistoty, prach a maz.. a teprve při druhém mytí už myjete vlasy a pokožku hlavy. Dvakrát by jste měli vlasy umývat i vy, ale neměli jste to tak dělat vždy, spíš jen jednou do měsíce.

 • Šampon musíte vždy pořádně vymýt, protože jeho zbytky dráždí pokožku hlavy a vysušují jak pokožku tak vlasy což přispívá tvorbě lupů.

 • Před nanesením kondicionéru je důležité zbavit vlasy přebytečné vody, jelikož by se kondicionér zředil a neměl by účinek tak velký jaký by mít měl. Můj tip je zabalit si vlasy na 2 minuty do ručníku a teprve poté nanést kondicionér.
 • Kondicionér by jsme NEměli nanášet až k pokožce hlavy, ale spíš jen na konečky vlasů. Taky pokud máte konečky vlasů vysušené je dobré kondicionér úplně nevymývat ale trošku ho v těch konečcích nechat, to mě naučila moje mistrová

 • Vlasy nikdy nesušíme způsobem "tření"!! Vaše vlasy se při tření ručníkem trhají a rozštěpují, což přispívá k třepení a celkovému upadávání konečků vlasů. Proto vlasy buďto na chvíli zabalte do ručníku (ne moc dlouho, protože mokrý ručník vlasům zrovna moc neprospívá) a nebo je ručníkem promačkávejte.

 • Pokud sušíš vlasy fénem, teplotu vzduchu měj na nejnižším stupni jaký jde a vzdálenost fénu od vlasů by měla být alespoň 25 cm. Nikdy nefénuj jedno místo dlouho, fénem spíš neustále pohybuj a druhou rukou si vlasy protřepávej, dochází tak k větší cirkulaci vzduchu a předcházíš tak jejich připálení. Vlasy taky nikdy nesuš úplně do sucha, ale nechej je jemně vlhké a pak už nech doschnout přirozenou cestou.

 • Pokud si vlasy žehlíš nebo kulmuješ použij předošetření, které vlasy chrání před vysokými teplotami. Nanes na vlasy a vysuš fénem. Vlasy nikdy nežehli ani nekulmuj mokré či vlhké, nalakované nebo jinak chemicky upravené (vosk, tužidlo)!!

Akon,Shakira,Lady Gaga,Pitbull & Madonna♫

27. listopadu 2010 v 12:41 | Vivinka
Nejlepší♥
  
Nemám slov, no prostě nejlepší !!! ♥

Dnes ve Škole

24. listopadu 2010 v 14:19 | Vivinka |  About me
Celý tento týden jsem neměla ve škole naší třídní, tak jsem si sedla ke své nej kámošce. A při AJ to zjistil učitel Vojta. Zdálo se mu to divné, ale bylo mu to šumák. A dozvěděli jsme se že si na AJ můžeme sedat jáák chceme !!! Při Př jsme nevěděli kdo k nám příjde tak jsme si házeli papírky se vzkazama. Pak přišla nějaká paní učitelka a my si toho nevšimli a dál si házeli, té uitelce to bylo jedno. Tak to byl můj super den ve škole...

Škola

24. listopadu 2010 v 14:15 | Vivinka |  About me
Asi mnozí z vás namá rýádo slovo ŠKOLA... No mě osobě moc nevadí. Já mám skoro všechny učitele ráda, až na pár vyjímek. Když byli prázdniny tak moje BF to slovo nenáviděla, tak jsem se jí ptala stylem: "Těšíš se do slovo na který jsi alergick." Vždycky to byl strašný výtlem... 

Jakou barvu vlasů-Pomůžoe barva vlasů

23. listopadu 2010 v 19:40 | Vivinka
Otypujte se!
"Jestliže toužíte po nové barvě nebo přelivu, měla byste znát svou barevnou typologii. Odstín vlasů by měl korespondovat s vaší pletí," říká vlasová stylistka a vizážistka Alena Hofmanová. V úvahu proto vezměte fakt, jste-li spíše teplejší nebo studenější typ. Ten určíte hlavně podle odstínu pleti a očí. Často se přidává také barva vlasů, ale ta může být trochu zavádějící, mělo by se totiž vycházet z původní barvy, ale tu už má dnes málokterá žena. Navíc díky barvení se vám v ní mohou objevovat různé odlesky. Prohlédněte se tak pořádně na denním světle, samozřejmě nenalíčená, a vypozorujte, do které z následujících kategorií spadáte. Neexistuje barva, kterou byste si nemohla dovolit, jde jen o to zvolit její správný odstín.
Jarní typ - světlá pleť se žlutým, případně zlatavým nádechem, často mívá pihy, bez problémů se opaluje, oči jsou modré, šedozelené nebo oříškově hnědé.
Zkuste odstíny: nazlátlé a medové - spíše světlejší či středně hnědé

Letní typ - pleť má narůžovělý nebo olivový nádech, většinou se dobře opaluje, oči bývají šedé, tmavě modré, modrozelené nebo hnědé.
Zkuste odstíny: popelavou blond, oříškovou nebo světle hnědou barvu

Podzimní typ - bledá nebo světlá pleť s broskvovým nádechem, pokožka se hůře opaluje, oči hlavně hnědé nebo zelené.
Zkuste odstíny: zlatavé nebo měděné, hnědý s červenými odlesky


Zimní typ - bledá s namodralými podtóny nebo naopak tmavá, olivová pokožka bez výraznějších podtónů, dobře se opaluje, oči jsou modré, hnědé nebo šedé.
Zkuste odstíny: tmavé barvy, chladnou hnědou barvu, bordó

My ♥ Diary 21.11.2010

21. listopadu 2010 v 19:23 | Vivinka |  About me
Ahojky všichni, dnešek nudnej, jako všechny jiný víkendy, když jsem sama.
Takže vstanu, navím kde,kouknu na hodiny a tývole vono bylo půl jendý odpoledne... Tak jsem vylezla nasnídala se a šla jsem šprtat.. Pak jsem byla na kompu a furt dokola. Pokračovaloto, přemlouváním Mouchy (moje Bestka), aby se připojila na Skype a vykašlala se na to.. Ale, pak to bylo já jsem se konečně ukecala že půjdu klízet, tak mi zazvonil mobil a Domča se připojia.. Pak odešla a já jsem šla uklízet. Pak jsem douklízela a šla jsem se šprtat Ajinu. Pakto pokračovalo Facebookem, Blogem a "Ajsekm".
Pak sem se šla vykoupat a umýt hlavu. Pak jsem začala psát tohle a psát si s kámoškou na ICQ.
Teď semi zasek komp.. a já se tu vztekám.. přála bych vám to vidět. Tak zatím pápá.
S láskou Vivinka ♥

Ondra Vodný

21. listopadu 2010 v 18:34 | Vivinka

Ondra Vodný

Užívejte, smějte se, bavte se, milujte se a u všeho laďte Vyber Si na MaXXimum! Přejte si co je Vám libo! Je skvělý vědět že za tím mikrofonem, kabely, anténami a repráky jste vy! A je skoro nemožný představit si vás všechny pohromadě. Každý den je to 11x víc lidí než bylo na koncertu Robbieho v Drážďanech, 13x více lidí než kolik sledovalo přímo na stadionu poslední finále fotbalového MS mezi Francií a Itálií a asi 5880x víc než se mnou jezdí ráno v přecpaném vagonu metra. Respekt vám!
 • Znamení: Lev - ovšem horoskopy čtu jen pozitivní.
 • Na Evropě 2 od roku: říjen 2005 - a přesto se tu člověk cítí pokaždé jako by to bylo poprvé.
 • Před tím jsem dělal: užíval si, bavil se a moderoval :)
 • Nejraději poslouchám: jako předkrm si dávám starý fláky, v hlavním chodu se doslova cpu dobře mixovanou taneční muzikou a jako dezert můžu kvalitní R´n´B jako je Timbaland, Justin, Rihanna a další...
 • Největší adrenalin: nastane těsně před začátkem moderování jakékoliv akce, než člověk vyjde na podium.
 • Co mě baví: práce, rodina, přátelé, golf, squash a dobré jídlo.
 • Nejvíce mě vystihuje slovo: pohoda, klídek, tabáček - sem tam i lehce nerváček...

Co je to E2?

21. listopadu 2010 v 18:32 | Vivinka
Pro ty kdo neví co je E2. Je to Eropa 2 je to bestový rádio ...
Já jsembudu dávat Informace o ní. Doufám že si Evropu poslechnete.
Na této stránce se dá E2 poslouchat online http://www.evropa2.cz/player_2009/e2fm/, taky si ho můžete naladit.


Simpsonovi

21. listopadu 2010 v 17:24 | Vivinka

 


couch1152.jpgdance1152.gifbartboard1152.jpghouse1152.jpg

Pár obrázků Simpsonovích. Šmoulinka mi psala že by chtěla něco se Simsnovíma .. Ta tady to máš brzy tu toho bude více

Likvidátor PC

21. listopadu 2010 v 17:07 | Vivinka |  Obrázky, Pixelky

Diplomek pro Šmoulinku za Rychlovku

21. listopadu 2010 v 17:03 | Vivinka
Tady je diplomek pro mou Nejlepší Kamarádku Šmoulinku...

Diplom pro Šmoulinku

Pár Pixelek

21. listopadu 2010 v 12:52 | Vivinka
Windows okna
Sladké pixelky


Všechno možné
元旦日婦女節聖派屈克節愚人節復活節勞動節母親節父親節萬聖節平安夜情人節

Pixelky hudby
music6543.gifmusic4.gifb3582c7c.gifmusic3.gifmusic.gifmusic7.gifmusic8.gifmusic2-1.gif

Katy Perry-Životopis

21. listopadu 2010 v 12:45 | Vivinka
Katy Perry

Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila 25. 10. 1984 ve znamení štíra. Je americká zpěvačka, která si sama píše texty. Její hvězda vystoupala k nebi v roce 2008, kdy dobyla žebříčky světových hitparád svým songem I kissed a girl. Katy je známá svým netradičním humorem, osobitým stylem oblékání, které občas připomíná starší desetiletí.

Katy se narodila 25. října 1984 v Santa Barbaře v Kalifornii jako prostření dítě dvou pastorů. Vyrůstala na poslechu kostelních písní a zpívání v kostele. Roku 2003 úspěšně dokončila studium na Dos Pueblos High School a hned poté, ve věku 18-ti let, se odstěhovala do Los Angeles. Změnila si příjmení na Perry, protože jméno Katy Hudson se příliš podobalo herečce Kate Hudson. Jméno Perry nosila její matka za svobodna.
Během svého dospívání Katy objevila album skupiny Queen a jak sama řekla, byla to pro ni největší inspirace. Mezi další hudebníky, kteří ji ovlivnili, patří Alanis Morissette, skupina Heart, Johni Mitchell, dále skupina Incubus se svým albem Morning View. Katy Perry nejvíce ovlivnila pop-rocková zpěvačka Cher, Cyndi Lauper, Pat Benatar, Joan Jett a Shirley Manson.
Katy několik let s přestávkami chodila s frontmanem skupiny Gym Class Heroes Travisem McCoyem, s kterým se ale v prosinci 2008 rozešla.


Tady máte na žádost Adelle10, pár informací o Katy Perry.
Adelle děkuju za její ochotu, že mi napsala co by na mém blogu chtěla. Chtěla sice něco o Zpěvačkách, alejá vím že její nej zpěvačka je Katy Prry.

Žádost - Co by jste chtěli na mém blogu ???

20. listopadu 2010 v 19:00 | Vivinka
Co by jste chtěli na mém blogu... tak se jmenuju moje první žádost na VÁS. Dost by mě zajímalo,co by jste chtěli na mém blogu. Prosím nepište že na mám blogu nic užiečného není, přece jenom mám tentoblog teprve od 14.11. 2010. Takže co by jste chtěli na mám blogu nebo čeho více.
1. Informace o
2. Pixelky
3. Seriály, filmi
4. Život ve světě
5. O zpěvákách, zpěvačkách a skupinách
6. Rychlovky
7. Něco o zvířatech
8. Elektroniku
9. Obchody
10. Moje názory na svět
Toto byli pouze příklady a náměty k nápadu. Prosím pište svoje názory, můžete jich napsat více i své názory.

Předávání cen MTV

20. listopadu 2010 v 18:37 | Vivinka
Udílení cen evropské MTV ovládli američani. Evropané zůstávají proti nim pozadu a stále mají co dohánět. Letošní udílení se konalu ve Španělsku a ovládli ho hvězdy jako je: Katy Perry, Ke$ha či skupina Bon Jovi. Již sedmnácté vyhlašování cen se konalo v Madridu, živě vystoupila: Miley Cyrus, Shakira, Rihanna a američtí zpěváci Kid rock. A tady už jsou výsledky:

Nejlepší zpěvačka:                Lady Gaga
Nejlepší videoklip:                 Katy Perry   (California Gurls)
Nejlepší zpěvák:                   Justin Bieber
Nejlepší ital. umělec:             Marco Mengoni
Nejlepší píseň:                      Lady Gaga
Nejlepší koncert:                   Linkin Park
Objev roku:                           Ke$ha
Nejlepší popový počin roku:  Lady Gaga
Nejlepší špan. umělec:          Enrique Iglesias
Nejlepší jevištní vystoupní:   Tokio hotel
Globální hudební skupina:     Bon Jovi
Nejlepší kapela:                     Paramore
Skokan roku:                         Justin Bieber   

My ♥ Diary 20.11.2010

20. listopadu 2010 v 18:31 | Vivinka
No dneska to byl taky den ....
Vstala jsem v jedenáct... Pak jsem byla hoďku na kompu, pak třičtvrtě hoďky šprtání ajiny a takhle to bylo až do půl třetí.
K obědu jsem měla Knedlo kuře zelo. Pak jsem se dvě hoďky špratala, ale u pc... Pak jsem si psala na ICQ s kámoškou, pokračovaloto četováním na fejsku se spolužákem, pak jsem si upravovala fotky. Ehmm..Málem bych zapoměla... Pokračovaloto blogem...
No co jsem říkala blbej den.... Ještě se doléčuju..